Výdělek na internetu FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Výdělek na internetu FÓRUM

Výdělek na internetu
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Reklama na IQ test

Goto down 
AutorZpráva
drobak1




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 19. 08. 09

Reklama na IQ test Empty
PříspěvekPředmět: Reklama na IQ test   Reklama na IQ test EmptyWed Aug 19, 2009 11:31 pm

Ahoj, chci se s váma podělit o zajímavej a zaručenej výdělek na internetu.
Jestli omluvíte nechci se moc rozepisovat o čem to je tak pouze pekopíruju email co sem psal jedný slečně a kde je vše vysvětleno:

Nejdříve navštivte:

http://cz.iq-test.eu/#216077

Náplň práce spočívá v dělání reklamy firmě IQ test.eu,musíte se zaregistrovat na stránkách přes záložku provizní systém,jako dealer a poté jen dávat všude na internet(dělat si reklamu)svůj odkaz,který na stránce obdržíte a za to,že lidé chodí přes váš odkaz na web IQ-test.eu a dělají si IQ test,máte vy peníze (provizi z každé platby uživatelů)a ještě pod sebe získáváte další uživatele(dealery) a část jejich výdělků jde opět k Vám,tudíž když seženete hodně uživatelů(dealerů)pod sebe a oni budou pylně pracovat,nemusíte nic dělat a mužete se jen dívat,jak Vám roste Vaše konto.
Je to opravdu výdělečné a pracovití lidé si takhle dokáží vydělat i 30 tisíc měsíčně...záleží jen na tom,kolik si dáte na internet vaši odkazů a kolik lidí Vám bude na odkazy klikat.

A JEŠTĚ NAVÍC,MŮŽETE SI I VY UDĚLAT IQ TEST NA TOMTO ODKAZU - http://cz.iq-test.eu/#2160770 A POTÉ SI HO PŘILOŽIT NAPŘÍKLAD K VAŠEMU ŽIVOTOPISU PŘI HLEDÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ ATD.

ZAREGISTROVAT SE PŘES PROVIZNÍ SYSTÉM JAKO DEALER MŮŽETE ZDE..je to červená záložka vpravo nahoře!!http://cz.iq-test.eu/#216077

Je jedno kde odkaz šíříte, více informací se dovíte po registraci, kde je průvodce pro dealera.
Já vlastní web nemam a obstojně se mi daří shánět dealery přes Lide.cz a diskuzní fora.

Je to jedniduchý, funguje to, neni to žádnej pojeb...
Když budeš chtít vědět cokoliv víc nebo si budeš myslet že to nebudeš zvládat tak se ptej...
Mě nebavilo furt lidi přesvědčovat aby dělali testy, jelikož nemam web na kterej bych dal jednoduše odkaz, tak sme musel lidi přesvědčovat...
Teď už jen shánim lidi z jejichž výdělků já budu mít provizy, ale ne na ukor jejich peněz...
mam asi 200 lidí pod sebou, za 14 dní sme jich měl 100 a to sme se tomu moc nevěnoval...
Nic nedělám a už jen koukám jak mi naskakujou peníze z jejich uspěchů, je to jak pyramida...
denně mam kolem 900 kč za nic...
I ty až se registruješ tak za každej tvuj uspěch já budu mít peníze...stejně tak ty pak za lidi kteří se regnou pod tebe...
Nejde to z tvý provize....už sem se i nechával vyplatit, tohle neni žádná klikačka a podobně. kde neplatí...
jde o seriozní práci kterou děláš na internetu, je to evropský centrum na měření inteligence a zavazujou se že podle zákona musí částku vyplatit.
já si vydělal zatim 4000 za měsíc...neni to moc ale nic sem nedělal, lepší jak se flákat...
Nezadáváš žádný osobní udaje, jen pokuď bys chtěla poslat peníze fakturou, pak můžeš...
ale za vyplacení fakturou je poplatek asi 55 kč, za vyplacení na moneybookers jen 15kč a za převod na učet neplatíš nic...
Tak sem si nechal poslat peníze já a přišli mi za 6 dní...
člověk co mě do toho dostal vydělává průměrně 40 000 měsíčně na tomhle...
až se zaregistruješ jsou tam i statistiky kolik se už vyplatilo atd a jednoduchej průvodce začínajícim dealerem, z toho vše vyčteš...
Projekt je to myslim evropský unie, takže žádná pochybná stránka...
Je to vyplácený i unií, která takhle měří a porovnává iq našeho národa ale i všech evropskejch zemích...
Když si někdo ze zahraničí udělá test přes tvuj odkaz tak máš asi 3x tolik co normálně...
neni to nic těžkýho, sama to skus...
A doporučuju si udělat i ten test jestli tě zajímá jaký máš IQ, ale předem upozorňuju že je placenej, jen kdybys byla zvědavá.
je to přesný, máš k tomu všelijaký kecy a můžeš to uplatnit i v životopise atd...taky sem si ho ze zvědavosti udělal...
Za registraci nic neplatíš, ani žádný pokuty a podobně..nevrazíš do toho ani korunu, jen svojí píly a podle toho budeš mít peněz.
Kdyby ste měli jakýkoliv otázky piště sem nebo pro rychlejší odpověď na DK.11@seznam.cz
Návrat nahoru Goto down
 
Reklama na IQ test
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Reklama 24
» Banner a reklama na GBUX
» Reklama zdarma/ ADS firma
» Reklama zdarma/ ADS firma

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Výdělek na internetu FÓRUM :: Výdělek bez investic :: Propagace-
Přejdi na: